ÖVRIGT / Diverse / Cykel 13823392
nr 1382 3392
Cykel
1950-tal, "Hermes", Nymans Verkstäder, Uppsala. Längd: 170 cm. Höjd: 108 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:39:41
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)